AKCIÓ −25%
,

JA Solar 465W JAM54D41 LR FB

Original price was: 110.58€.Current price is: 82.94€. gross 65.31€ net

  • PLN: zł 364.01

A legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: 65.31€ nettó

Elérhetőség: 1379 raktáron

SKU: EMJAM54D41-465/LR_FB

Availability: 1379 készleten

B2B ajánlat

Ellenőrizze a termék nagykereskedelmi árát

Nyissa meg a termék adatlapját a PVHurtban automatikusan kitöltött SKU-val, és lépjen közvetlenül a nagykereskedelmi ajánlathoz.

SKU: EMJAM54D41-465/LR_FB
Vásároljon többet, fizessen kevesebbet
A mennyiségi árak automatikusan kerülnek kiszámításra a kosárban, és a termék minimális rendelési mennyiségétől indulnak.
Min. 1 db
Mennyiségi sáv Nettó ár / db
1–35 db kezdő ár
286.62 zł
36–71 db megtakarítás 2.87 zł / db
283.75 zł nagyobb mennyiség vásárlásakor spórol
72–107 db megtakarítás 5.73 zł / db
280.89 zł nagyobb mennyiség vásárlásakor spórol
108–431 db megtakarítás 8.60 zł / db
278.02 zł nagyobb mennyiség vásárlásakor spórol
432–863 db megtakarítás 11.46 zł / db
275.16 zł nagyobb mennyiség vásárlásakor spórol
-tól 864 db megtakarítás 14.33 zł / db
272.29 zł nagyobb mennyiség vásárlásakor spórol

Tegyen fel kérdést a termékkel kapcsolatban

Adja meg elérhetőségi számát, és a lehető leghamarabb felvesszük Önnel a kapcsolatot.
Ez az űrlap kizárólag a termékkel kapcsolatos kérdésekre szolgál. Rendelést kizárólag webáruházunkon keresztül lehet leadni.

Pune o întrebare despre produs

Cikkszám: EMJAM54D41-465/LR_FB Kategóriák: , Címkék: , , ,
Hozzávetőleges raktárcím: 41-400 Mysłowice Hét – Pén 7:00 – 20:00, Lengyelország – Az áru átvétele kizárólag előzetes fizetés után, raktári dokumentumok, megrendelésszám, járműadatok vagy előzetes értesítés alapján lehetséges.Az adatok a PVhurt által szolgáltatott információk alapján készültek.
Minimális rendelés: 5 db
Mennyiségi lépés: minden 1 db
Maximum rendelhető: 1379 db

JA Solar 465W JAM54D41 LR FB

Karta Katalogowa:JA Solar 465W JAM54D41 LR FB

Producent:JA Solar

Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag, PVhurt.fr

ja solar 465w jam54d41 lr fb datenblatt mit technischen spezifikationen für optimale planung von pv-anlagen bei pvhurt
ja solar 465w jam54d41 lr fb datenblatt zeigt technische details und leistungswerte für effiziente photovoltaiklösungen bei
ja solar 465w jam54d41 lr fb katalogseite mit produktvorteilen und installationshinweisen für pvhurt kunden
ja solar 465w jam54d41 lr fb katalogseite präsentiert vorteile und installationshinweise für hochwertige pv module bei
Tömeg 100 kg
Brak danych GPSR do wyświetlenia.

JA Solar 465W JAM54D41 LR FB — Gyakran ismételt kérdések

💰Mennyi a(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB aktuális ára?

A(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB aktuális ára az oldal tetején, az ár résznél látható.

📦Elérhető a(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB?

A(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB aktuális elérhetősége az oldal tetején, az ár mellett látható.

📍Hol található a(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB raktára?

A(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB raktári és személyes átvételi információi a raktár résznél találhatók.

🚚Mennyibe kerül a(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB kiszállítása?

A(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB szállítási költsége az elérhető szállítási mód mellett látható.

📝Hol található a(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB leírása?

A(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB leírása, alkalmazása és főbb információi a termékleírás résznél találhatók.

📄Hol tölthető le a(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB adatlapja?

A(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB adatlapja és dokumentumai a letöltések résznél találhatók.

📦❓Mennyi a(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB szállítási ideje?

A(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB szállítása a PVhurt.pl számlájára történő fizetés jóváírása után történik. Az árut általában a következő munkanapon összekészítjük, becsomagoljuk és átadjuk a szállítmányozó cégnek.

A küldemény feladása után e-mailben tájékoztatjuk az ügyfelet a rendelés állapotáról, a fuvarlevélszámokról, valamint – ha elérhető – egy közvetlen nyomkövetési linket is küldünk.

📤❓Személyesen átvehetem a(z) JA Solar 465W JAM54D41 LR FB terméket?

JA Solar 465W JAM54D41 LR FB személyesen átvehető, miután a fizetés jóváírásra került a PVhurt.pl számláján, és az áru a raktárban átvételre elő lett készítve.

Amint a rendelés átvehető, az ügyfél megerősítő e-mailt kap tőlünk. Ebben az üzenetben megadjuk a raktár pontos címét, az átvétellel kapcsolatos részletes információkat, valamint a raktár vagy az áru kiadásáért felelős személy telefonszámát.

A számla kiegyenlítése után, de az áru átvétele előtt egy kitöltött, az áru kivitelét igazoló dokumentumot is el kell juttatni hozzánk. A dokumentum tartalmazza az áru átvevőjének adatait, a kivitt áru megnevezését, a szállításhoz használt jármű adatait, valamint az árut átvevő személy aláírását.

Az áru kivitelét igazoló nyomtatvány innen tölthető le:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Kérjük, hogy a dokumentumot az átvétel előtt teljesen és helyesen töltse ki. Ez lehetővé teszi, hogy az árut a raktár gyorsan és felesleges késedelem nélkül kiadhassa.

A weboldal egyes tartalmai mesterséges intelligencia (AI) támogatásával készültek vagy kerültek feldolgozásra, és emberi ellenőrzés és felügyelet mellett kerülnek közzétételre.

Érdekelhetnek még…

Shopping Cart
Napelemes nagyker | PVhurt
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.