,

GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS

1,139.90€ gross 897.56€ net

  • PLN: zł 5,002.91

A legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: 897.56€ nettó

Elérhetőség: Elfogyott

SKU: PVG00130

GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP

🇵🇱PL

Brak modułu Wi-Fi w zestawie.

🇬🇧EN

Wi-Fi module not included in the package.


Serwis Reklamacyjny:

GROWATT NEW ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: ul. Laryska 21, 41-404, Mysłowice

Serwis: service.pl@growatt.com

Infolinia serwisowa (8:00 – 16:00): +48 32 257 29 48


Complaint Service:

GROWATT NEW ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Address: ul. Laryska 21, 41-404, Mysłowice

Service: service.pl@growatt.com

Service hotline (8:00 – 16:00): +48 32 257 29 48


GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP Datasheet

GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP Certificate

GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP Growatt-EMS-STATEMENT-Update

 

 

Elfogyott

B2B ajánlat

Ellenőrizze a termék nagykereskedelmi árát

Nyissa meg a termék adatlapját a PVHurtban automatikusan kitöltött SKU-val, és lépjen közvetlenül a nagykereskedelmi ajánlathoz.

SKU: PVG00130
Cikkszám: PVG00130 Kategóriák: , Címkék: , ,
Hozzávetőleges raktárcím: 41-902 Bytom, Hét – Pén 08:00 – 15:00, Lengyelország – Az áru átvétele kizárólag előzetes fizetés után, raktári dokumentumok, megrendelésszám, járműadatok vagy előzetes értesítés alapján lehetséges.Az adatok a PVhurt által szolgáltatott információk alapján készültek.

GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP

Karta katalogowa:GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP

Producent: GROWATT

Platformy: PVsklep, PVhurt.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk,PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.fr

Rekomendują: Solaryag

GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP – Three-phase hybrid inverter designed for residential PV systems with energy storage, offering stable and smart performance.
GROWATT SPH 4000TL3 BH UP Supports solar and battery power with advanced energy management ideal for homes seeking energy independence
Tömeg 100 kg
Nazwa Produktu

GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP

Beszállító neve
Beszállító címe és elérhetősége
GPSR-ért felelős személy
Forgalmazó neve
Forgalmazó címe
Termék állapota
GPSR megfelelőségi nyilatkozat
Adatlapok / tanúsítványok
Visszaküldés / reklamációk / panaszok
Általános szerződési feltételek
Kapcsolat – PVhurt.pl

GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS — Gyakran ismételt kérdések

💰Mennyi a(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS aktuális ára?

A(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS aktuális ára az oldal tetején, az ár résznél látható.

📦Elérhető a(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS?

A(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS aktuális elérhetősége az oldal tetején, az ár mellett látható.

📍Hol található a(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS raktára?

A(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS raktári és személyes átvételi információi a raktár résznél találhatók.

🚚Mennyibe kerül a(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS kiszállítása?

A(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS szállítási költsége az elérhető szállítási mód mellett látható.

📝Hol található a(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS leírása?

A(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS leírása, alkalmazása és főbb információi a termékleírás résznél találhatók.

📄Hol tölthető le a(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS adatlapja?

A(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS adatlapja és dokumentumai a letöltések résznél találhatók.

📦❓Mennyi a(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS szállítási ideje?

A(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS szállítása a PVhurt.pl számlájára történő fizetés jóváírása után történik. Az árut általában a következő munkanapon összekészítjük, becsomagoljuk és átadjuk a szállítmányozó cégnek.

A küldemény feladása után e-mailben tájékoztatjuk az ügyfelet a rendelés állapotáról, a fuvarlevélszámokról, valamint – ha elérhető – egy közvetlen nyomkövetési linket is küldünk.

📤❓Személyesen átvehetem a(z) GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS terméket?

GROWATT SPH 4000TL3 BH-UP EMS személyesen átvehető, miután a fizetés jóváírásra került a PVhurt.pl számláján, és az áru a raktárban átvételre elő lett készítve.

Amint a rendelés átvehető, az ügyfél megerősítő e-mailt kap tőlünk. Ebben az üzenetben megadjuk a raktár pontos címét, az átvétellel kapcsolatos részletes információkat, valamint a raktár vagy az áru kiadásáért felelős személy telefonszámát.

A számla kiegyenlítése után, de az áru átvétele előtt egy kitöltött, az áru kivitelét igazoló dokumentumot is el kell juttatni hozzánk. A dokumentum tartalmazza az áru átvevőjének adatait, a kivitt áru megnevezését, a szállításhoz használt jármű adatait, valamint az árut átvevő személy aláírását.

Az áru kivitelét igazoló nyomtatvány innen tölthető le:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Kérjük, hogy a dokumentumot az átvétel előtt teljesen és helyesen töltse ki. Ez lehetővé teszi, hogy az árut a raktár gyorsan és felesleges késedelem nélkül kiadhassa.

A weboldal egyes tartalmai mesterséges intelligencia (AI) támogatásával készültek vagy kerültek feldolgozásra, és emberi ellenőrzés és felügyelet mellett kerülnek közzétételre.

Érdekelhetnek még…

Shopping Cart

Értesíts, amikor a termék újra elérhető lesz. 🔔🛒✅

Adja meg adatait, és egyszeri értesítést küldünk Önnek, amikor a termék újra elérhető lesz. 🔔📩✅

Na ten adres wyślemy wiadomość, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Napelemes nagyker | PVhurt
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.