Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S

211.26 gross 166.35 net

  • PLN: zł 914.08

A legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: 166.35 nettó

Elérhetőség: 27 raktáron

SKU: AZO00D1095

Przetwornica 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S


Przetwornica 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S  Dane techniczne

  • Napięcie wejściowe [VDC]: 11÷15 VDC
  • Napięcie wyjściowe [VAC]: 230 VAC
  • Moc maksymalna: 2000 VA
  • Moc chwilowa ~ 30 sekund: 1300 VA
  • Moc ciągła: 1100 VA
  • Przebieg napięcia na wyjściu: Sinusoidalny
  • Miękki rozruch silników indukcyjnych: TAK
  • Zabezpieczenie przeciążeniowe: TAK
  • Zabezpieczenie zwarciowe: TAK
  • Zabezpieczenie termiczne: 80°C
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe zasilania: 15 VDC
  • Pobór prądu bez obciążenia ECO MODE: Pobór prądu w trybie czuwania 0.15A automatyczna detekcja podłączenia odbiorników o mocy większej niż 1W.
  • Ostrzeżenie przed rozładowaniem akumulatora: TAK
  • Temperatura pracy: -25°C ~ +55°C
  • Sprawność: >92%
  • Chłodzenie: Aktywne
  • Złącze zasilania: Złącze śrubowe M8
  • Gniazdo wyjściowe 230V: 2 x E (z bolcem)
  • Obudowa: Aluminium
  • Stopień ochrony (IP): IP21
  • Wymiary LxBxH [mm]: 340x210x85
  • Waga [kg]: 3.40 kg
  • Kod produktu: 5905279203013

Przetwornica 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S  Karta katalogowa

Przetwornica 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S Instrukcja

Przetwornica 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S CE

 

Availability: 27 készleten

B2B ajánlat

Ellenőrizze a termék nagykereskedelmi árát

Nyissa meg a termék adatlapját a PVHurtban automatikusan kitöltött SKU-val, és lépjen közvetlenül a nagykereskedelmi ajánlathoz.

SKU: AZO00D1095
Tájékoztatás a rendelés feldolgozási idejéről Szünet aktív Online rendelések aktívak - hosszabb feldolgozás
Ettől: 14.08.2026 Eddig: 31.08.2026 Normál kiszolgálás ettől: 01.09.2026

14.08.2026 és 31.08.2026 között az üzlet szabadság miatt szünet üzemmódban működik. A rendelések továbbra is leadhatók online, de A rendelés feldolgozási ideje legfeljebb 24 óra. A rendelés teljes mértékben online történik.

Az online vásárlás elérhető, de a rendelés kezelése a szünet miatt hosszabb ideig tarthat.

Köszönjük megértését.

Tegyen fel kérdést a termékkel kapcsolatban

Adja meg elérhetőségi számát, és a lehető leghamarabb felvesszük Önnel a kapcsolatot.
Ez az űrlap kizárólag a termékkel kapcsolatos kérdésekre szolgál. Rendelést kizárólag webáruházunkon keresztül lehet leadni.

Pune o întrebare despre produs

Szünet aktív A rendelés feldolgozási ideje legfeljebb 24 óra.
Hozzávetőleges raktárcím: 80-209 Chwaszczyno, Rewerenda 39A Lengyelország – Az áru átvétele kizárólag előzetes fizetés után, raktári dokumentumok, megrendelésszám, járműadatok vagy előzetes értesítés alapján lehetséges.Az adatok a PVhurt által szolgáltatott információk alapján készültek.

Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S

Karta Katalogowa: Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S

Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag

Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S - Reliable pure sine wave inverter for stable 230V output in off-grid solar or battery-powered systems
Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS 2000S Converts 12V DC to 230V AC with pure sine power for efficient use in homes RVs and solar systems
Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S - Pure sine inverter ideal for powering electronics, tools, or appliances from a 12V solar battery system
Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS 2000S Designed for smooth energy conversion delivering clean AC power for off grid or backup systems
Tömeg100 kg
Méretek40.5 cm
Deklaracja Zgodnosci GPSR

https://pvhurt.com.ua/wp-content/uploads/2024/12/GPSR.pdf

Zwroty/Reklamacje/Skargi

https://pvhurt.pl/hurtownia-fotowoltaiczna-reklamacje/

Procedury Reklamacyjne

https://pvhurt.com.ua/wp-content/uploads/2024/12/PR.pdf

Karty, Certyfikaty etc

https://pvhurt.pl/up

Kontakt do PVhurt.pl

E-mail: zamowienia@pvhurt.pl

Beszállító neve
Beszállító címe és elérhetősége
GPSR-ért felelős személy
Forgalmazó neve
Forgalmazó címe
Termék állapota
GPSR megfelelőségi nyilatkozat
Adatlapok / tanúsítványok
Visszaküldés / reklamációk / panaszok
Általános szerződési feltételek
Kapcsolat – PVhurt.pl

Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S — Gyakran ismételt kérdések

💰Mennyi a(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S aktuális ára?

A(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S aktuális ára az oldal tetején, az ár résznél látható.

📦Elérhető a(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S?

A(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S aktuális elérhetősége az oldal tetején, az ár mellett látható.

📍Hol található a(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S raktára?

A(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S raktári és személyes átvételi információi a raktár résznél találhatók.

🚚Mennyibe kerül a(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S kiszállítása?

A(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S szállítási költsége az elérhető szállítási mód mellett látható.

📝Hol található a(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S leírása?

A(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S leírása, alkalmazása és főbb információi a termékleírás résznél találhatók.

📄Hol tölthető le a(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S adatlapja?

A(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S adatlapja és dokumentumai a letöltések résznél találhatók.

📦❓Mennyi a(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S szállítási ideje?

A(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S szállítása a PVhurt.pl számlájára történő fizetés jóváírása után történik. Az árut általában a következő munkanapon összekészítjük, becsomagoljuk és átadjuk a szállítmányozó cégnek.

A küldemény feladása után e-mailben tájékoztatjuk az ügyfelet a rendelés állapotáról, a fuvarlevélszámokról, valamint – ha elérhető – egy közvetlen nyomkövetési linket is küldünk.

📤❓Személyesen átvehetem a(z) Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S terméket?

Converter 12V 2000W 230V SINUS IPS-2000S személyesen átvehető, miután a fizetés jóváírásra került a PVhurt.pl számláján, és az áru a raktárban átvételre elő lett készítve.

Amint a rendelés átvehető, az ügyfél megerősítő e-mailt kap tőlünk. Ebben az üzenetben megadjuk a raktár pontos címét, az átvétellel kapcsolatos részletes információkat, valamint a raktár vagy az áru kiadásáért felelős személy telefonszámát.

A számla kiegyenlítése után, de az áru átvétele előtt egy kitöltött, az áru kivitelét igazoló dokumentumot is el kell juttatni hozzánk. A dokumentum tartalmazza az áru átvevőjének adatait, a kivitt áru megnevezését, a szállításhoz használt jármű adatait, valamint az árut átvevő személy aláírását.

Az áru kivitelét igazoló nyomtatvány innen tölthető le:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Kérjük, hogy a dokumentumot az átvétel előtt teljesen és helyesen töltse ki. Ez lehetővé teszi, hogy az árut a raktár gyorsan és felesleges késedelem nélkül kiadhassa.

A weboldal egyes tartalmai mesterséges intelligencia (AI) támogatásával készültek vagy kerültek feldolgozásra, és emberi ellenőrzés és felügyelet mellett kerülnek közzétételre.
Shopping Cart
Napelemes nagyker | PVhurt
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.